Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Послуги масажиста файномед

У реабілітаційних цілях масаж слід проводити з перших днів після оперативного втручання, перелому та інших травм. Масаж зменшить біль, посилить розсмоктуючу дію при гематомі, крововилив, попередить атрофію м'язів, тугоподвижность суглобів. Доктора намагаються якомога швидше привести людину до здорового способу життя і як тільки це стає можливим, призначають курс масажу. Наприклад, після імплантації суглобів, масаж призначають вже на третій день, намагаючись поставити пацієнта на ноги. Все це проходить паралельно з лікувальною фізкультурою.


У нашій клініці працюють тільки професіонали, які допомогли сотням пацієнтам і в найкоротші терміни повернули їх до звичного способу життя. Звернувшись за допомогою до наших лікарів, ви можете бути впевнені, що процес реабілітації пройде на вищому рівні, з урахуванням ваших індивідуальних показників і особливостей.

Реабілітолог-Масажист

Реабілітолог-Масажист

Реабілітолог-Масажист

Реабілітолог-Масажист

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг масажиста

Масаж є самим універсальним і древнім методом в лікуванні травм і різних захворювань людини. Курс масажу обов'язково потрібно пройти при хворобах опорно-рухового апарату, хворобах внутрішніх органів, при гострих і хронічних захворюваннях, при невротичних порушеннях, з метою реабілітації після травм, операцій.


Реабілітолог-Масажист