Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Послуги терапевта МЦ "ФАЙНОМЕД"

Терапія (від грец. θεραπεία — лікування, догляд)— розділ медицини, що містить вчення про внутрішні хвороби та їхнє лікування консервативними (нехірургічними) методами.

Лікар-терапевт, використовуючи свої медичні знання повинен на ранніх стадіях розпізнати початок захворювання, розвиток якого може в деяких випадках призвести до операції, інвалідизації або навіть смерті. При правильній діагностиці, достатньому обстеженні та повноцінному лікуванні захворювання буде вилікувано і здоров'я повністю відновиться. У терапії дуже багато залежить від професійності лікаря, широти його знань, грамотного підходу до кожного пацієнта.

У нашому медичному центрі "ФАЙНОМЕД" вас проконсультує досвідчений лікар-терапевт вищої категорії, призначить достатні обстеження та повноцінне лікування.

Звертатися до терапевта потрібно за будь-яких проявів порушення нормального самопочуття, навіть якщо ви самі не розумієте, що з вами відбувається:

  • запаморочення, слабкість, занепад сил (це може бути початок захворювання), а також при захворюваннях верхніх дихальних шляхів (пневмонія, бронхіти);
  • органів шлунково-кишкового тракту (гастриті, язвенна хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки та ін.); захворюваннях серця та судин:гіпертонія, аритмія, ішемічна хвороба серця та ін.

Терапевт

Терапевт

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг терапевта

Найбільш поширеним приводом до звернення до терапевта є розвиток захворювань вірусної природи: риніти різного походження, кашель, застуди. Своєчасна допомога нашого фахівця дозволить уникнути ускладнень і поширення запального процесу.

Терапевт