Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Послуги уролога МЦ "ФАЙНОМЕД"

Урологія - це сфера медицини, яка вивчає патології сечостатевої системи. Лікар уролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні сечовивідної системи чоловіків і жінок (нирок, сечоводів,сечового міхура і сечовипускного каналу), чоловічих статевих органів і чоловічого безпліддя.

У нашему медичному центрі «ФАЙНОМЕД» ми досить успішно справляємося з запальними захворюваннями сечовивідних шляхів у чоловіків і жінок, із захворюваннями передміхурової залози, деякими формами чоловічого безпліддя, сексуальними розладами різного проісхожденія.Часто важко зрозуміти, чому звернення до уролога наводить на чоловіків страх. Краще зізнатися собі і лікарю в існуванні проблеми, ніж закривати очі на проблему доти, поки проблема не стане незворотною.

Досвідчені лікарі МЦ "ФАЙНОМЕД" займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою таких проблем: запальні захворювання сечовивідних шляхів у жінок та чоловіків; інфекції, що передаються статевим шляхом; захворювання статевих органів (стриктура уретри. аденома передміхурової залози, фімоз) мочекам'яна хвороба; сексульного розлади різного генезу.

Уролог, використовуючи додаткові методи обстеження (УЗД передмихурової залози, сечового міхура, органів малого таза, органів мошонки, нирок та ін) діагностує проблему і призначає адекватне лікування. Дуже важливо проконтролювати стан сечостатевих органів після лікування, щоб переконатися в його ефективності.

Уролог Уролог

 

 

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг уролога

Принцип нашої роботи - довірчі відносини між лікарем і пацієнтом, спокійна і доброзичлива атмосфера, яка є запорукою успіху нашої роботи і Вашого одужання.


Уролог