Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Аналізи МЦ "ФАЙНОМЕД"

Лабораторна діагностика - невід'ємна частина сучасної медицини, без якої неможливо надати повноцінну лікарську допомогу. Завдяки сучасному обладнанню та реактивів, лабораторна діагностика дозволяє в досить швидкі терміни отримати якісні і максимально інформативні дані про процеси, що відбуваються в нашому організмі.


Різноманіття видів досліджень допомагає визначити стан здоров'я людини і його динаміку, виявити різні види збудників інфекційних захворювань, гормональний фон, функціональні характеристики більшості його органів і систем і т.д. У нашому медичному центрі файномед Ви можете платно здати аналізи в короткі терміни. В першу чергу це зручно, якщо здати аналізи треба дитині. Ціни на аналізи можна уточнити у наших операторів call-центру.

Аналізи

Аналізи

Аналізи

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг на аналізи

Робота в лабораторії заснована на принципах стандартизації всіх етапів лабораторного процесу, аналізі результатів внутрішньолабораторного контролю та зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень. Користуючись послугами нашої клініко-діагностичної лабораторії, Ви можете бути впевнені в оперативності, високій точності і максимальної достовірності отриманих результатів.

Подивитися прайс