Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Кожен у своєму житті обов'язково відчуває напруженість, невдачі і стреси. Психотерапія особистості зовсім не служить тому, щоб зробити життя людини безтурботним. Якщо у Вас немає можливості влаштуватися на ту роботу, яку б хотілося - психотерапія тут ні до чого. Але якщо Ви постійно відчуваєте страх, що не зможете пройти співбесіду перед прийомом на роботу, конфлікти в колективі стали для Вас звичайною справою - фахівець може Вам допомогти. Психотерапія особистості доречна у випадках, коли труднощі і проблеми виникають зсередини Вашої особистості, є похідними Вашого характеру, коли щось блокує Вас перед лицем реальної повсякденному житті.

Крім того, психотерапія показана людям, що страждають від депресії, страхів, тривоги, безсоння, невротичних розладів, людям, що переживають тяжке горе, стрес. Сімейна психотерапія може допомогти подружнім парам, які не справляються самостійно зі своїми проблемами і суперечностями.

Справжніми цілями психотерапії особистості є: допомогти людині зняти емоційний стрес, розширити його можливості вибору, його поведінкові стратегії і головне - відновити його можливість справлятися з проблемами самостійно.
До кого краще звернутися за допомогою?

Для багатьох людей не зрозуміла різниця між психологом, психоаналітиком, психіатром і психотерапевтом.

Отже, психіатри - це фахівці з медичною освітою, лікарі. Психіатрія, як галузь медицини розглядає емоційні проблеми як форму хвороби. Багато напрямів в психотерапії були створені саме психіатрами. Одним з цих напрямків є психоаналіз, відкритий З. Фрейдом. Його послідовників стали називати психоаналітиками.

Психотерапевти як правило використовують в своїй роботі одне або кілька напрямків. Назва лікар-психотерапевт підкреслює, що даний фахівець займається не тільки лікарською формою лікування, але і психотерапією. Психотерапевт повинен бути фахівцем, який отримав спеціальну підготовку, особливо в області теорії особистості, володіти досвідом проведення терапії, пройти психотерапію сам і бути цілісною, відповідальної, чуйної особистістю.

Звертайтеся в МЦ "ФАЙНОМЕД" і кваліфікований психіатр-психотерапевт допоможе розібратися в ваших проблемах.

Психотерапевт Психотерапевт Психотерапевт

 

 

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат