Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Послуги гінеколога-мамолога МЦ "ФАЙНОМЕД"

Гінеколог - мамолог - це лікар ширшої кваліфікації, що спеціалізується, окрім гінекології, і на діагностиці, терапії та профілактики патологій молочної залози. Мамолог консультує пацієнток, у яких відзначається асиметрія молочної залози, набряклість, болючість, патологічні виділення із сосків, промацуються вогнищеві або дифузні вогнища ущільнень в залізистої тканини. Особливу увагу потрібно приділити регулярним обстеженням жінок: огляду фахівцем і самообследованію.Самообследованіе допомагає виявити ущільнення в грудях.

Для цього жінці необхідно регулярно промацувати молочні залози, приділяючи увагу сосок і пахвових лімфоузлам.А консультація гінеколога -маммолога обов'язково потрібно при хворобливості в області МЗ, зміні забарвлення шкіри над залозами, появі виділень з соска, зміні форми і щільності грудей, соска, збільшення пахвових лімфовузлів. Після опитування пацієнтки проводиться огляд, який полягає полягає в пальпації молочних залоз і регіонарних лімфовузлів. При наявності виділень з соска робиться мазок для цитологічної експертизи. Для визначення гормонального фону досліджується рівень гормонів в крові, проводяться специфічні тести, визначаються онкомаркери.

При необхідності призначаються додаткові діагностичні обстеження (УЗД МЗ, мамографія). Серед хвороб, що лікує мамолог, слід зазначити мастит, фіброзно-кістозна мастопатію, гинекомастию, кісти, рак молочної залози, хвороба Педжета, фіброматоз, фіброаденоми, травматичні ушкодження молочної залози та ін. При підозрі на злоякісний процес пацієнтка направляється на консультацію онколога для визначення подальшої тактики спостереження та лікування. Дітям лікар-мамолог надає допомогу в разі підозри на гинекомастию, кістозне ураження тканини молочних залоз, наявність фіброаденоми, травматичне ураження залоз, вроджені аномалії розвитку.

З профілактичною метою, особливо в період становлення менструального циклу у дівчаток, рекомендується обстежитися не рідше разу на рік. З інструментальних діагностичних методик мамолог може призначити ультразвукове дослідження. У нашому медичному центрі "ФАЙНОМЕД" ви отримаєте кваліфіковану професійну допомогу гінеколога-мамолога, який відповість на всі ваші запитання з приводу молочної залози.

Гінеколог-Мамолог

Гінеколог-Мамолог

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг гінеколога

Гінеколог-Мамолог