Телефони:

(068) 047-05-14 | (050) 102-62-33

Адреса:

м. Київ, вул. Жилянська 74

Послуги кардіолога МЦ "ФАЙНОМЕД"

Кардіолог — лікар, що діагностує, лікує та займається профілактикою хвороб серцево-судинної системи.Кардіолог лікує серцево-судинні захворювання (вади серця, стенокардію, ішемічну хворобу серця,серцеву недостатність, інфаркт, аритмію тощо).

При яких симптомах звертатися до кардіолога?

1. Набряки ніг.
2. Будь-який біль у грудній клітці, незалежно від характеру чи локалізації, а особливо:
Якщо біль виник вперше (або ж якщо подібний біль уже траплявся раніше, але почастішав і став сильнішим), варто негайно звернутися до лікаря та зробити кардіограму.
3. Прискорений або дуже рідкий пульс. Найголовнішими методами обстеження є звичайна ЕКГ.
4. Задишка і раптові епізоди нестачі повітрі.
5. Відчуття перебоїв у роботі серця. Серце б'ється неритмічно: то завмирає, то раптово починає калатати
6. Підвищення артеріального тиску вище 135/90 мм рт. ст. Високий тиск може зумовити гіпертонічний криз. Найчастішою безпосередньою причиною виникнення ГК у пацієнтів з артеріальною гіпертензією є неправильно підібрана і неадекватна антигіпертензивна терапія або низька прихильність пацієнтів до лікування. ЕКГ є обов'язковим методом обстеження всіх пацієнтів із ГК. З метою профілактики виникнення гіпертонічних кризів рекомендують регулярні візити до лікаря-кардіолога, виконання ЕКГ, ЕХО серця.
7. Падіння артеріального тиску нижче 90/60 мм рт. ст. Гіпотонія також призводить до недостатності кровообігу, синкопальних станів. Ішемічний інсульт при гіпотонії можливий, як і на фоні підвищеного тиску.
8. Епізоди втрати свідомості (синкопе).
9. Фіолетовий, синюшний колір губ. Посиніння губ також називають ціанозом.

З метою швидкого та своєчасного виявлення таких хвороб рекомендовано  виконати електрокардіографію та ехокардіографію серця.
В медичному центрі «ФАЙНОМЕД» ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію лікаря- кардіолога вищої кваліфікації, електрокардіографію, ехокардіографію.Вчасне виявлення захворювання подовжить ваші роки і дасть змогу насолоджуватися життям.

Кардіолог

 

Багатопрофільність центру

Оперативність роботи
Професіоналізм

Відповідальність за результат

Вартість послуг кардіолога

У медичному центрі «файномед» обстеження пацієнта здійснюється на високоточному і сучасному обладнанні. У нас виключений ризик плутанини аналізів і неправильної постановки діагнозу. У своїй практиці ми використовуємо тільки ефективні схеми лікування, сучасні методики.

Кардіолог